Rytuał młodości SHARLEY YOUTH ELIXIR

0 12

Każda kobieta chce czuć się pięknie, niezależnie od wieku i pory roku.  Liczba zabiegów odmładzających, na które możemy decydować się w słoneczne dni jest znacznie ograniczona ze względu na ryzyko fotouczulenia wskutek promieni słonecznych. Późną wiosną oraz latem warto wybierać zabiegi, które bez ryzyka przebarwień w widoczny sposób poprawią nie tylko jędrność skóry, ale również nasze samopoczucie – zwłaszcza jeśli od urlopu dzieli nas jeszcze wiele tygodni.

Rytuał Młodości Sharley Youth Elixir to całoroczny zabieg anti-ageing, który łączy elementy aromaterapii, refleksoterapii oraz kosmetyki współczesnej. To zabieg dla każdej kobiety, która chciałaby poprawić kondycję i wygląd twarzy, szyi i dekoltu. Podstawą zabiegu jest wyjątkowy, autorski masaż, który daje efekt odmłodzenia i liftingu. Masaż wykonuje się z wykorzystaniem eliksiru młodości SharleyYouthElixir.

DZIAŁANIE

Struktura eliksiru wykorzystywanego podczas zabiegu Sharley Youth Elixir zbliżona jest do ciekłokrystalicznego cementu międzykomórkowego występującego naturalnie w skórze. Proteiny młodości z drzewa Pistacia Lentiscus oraz wyciąg z lawendy Butterfly Lavender zapewniają efekt „botoxlike?”. Dodatkowo zawartość olejku moringa zapewnia skórze sporą dawkę antyoksydantów. Olejki jojoba oraz z kiełków pszenicy witalizują i liftingują, a betakaroten poprawia koloryt skóry.

Po zabiegu następuje poprawa elastyczności i nawilżenia skóry.

PRZEBIEG:

rytual_mlodosci_sharley_youth_elixir_beautyshowRytuał Młodości Sharley  YouthElixir rozpoczyna się od delikatnego peelingu enzymatycznego. Następnie kosmetolog nakłada na skórę twarzy, szyi i dekoltu ciepły kompres aromaterapeutyczny, który przygotowuje skórę na przyjęcie czynnych składników zawartych w eliksirze młodości. Najważniejszą częścią zabiegu jest wyjątkowy, autorski masaż z użyciem Sharley  YouthElixir. Zastosowanie specjalnej techniki masażu opracowanej przez Magdę Bogulak sprawia, że regenerujące i liftingujące działanie kremu zostaje wielokrotnie spotęgowane.

Masaż składa się z 5 etapów:

-stymulacja meridianów, aby uaktywnić przepływ energii wzdłuż głównych kanałów. W efekcie następuje wzrost poziomu witalności i poprawa samopoczucia;

-masaż stref odruchowych głowy. Jest to przyjemna stymulacja receptorów twarzy i głowy, która pozwala pobudzić osłabione części ciała oraz uspokoić strefy hiperaktywne;

-digitopresuraaku punktów twarzy, która polega na wyrównaniu potencjałów energetycznych na ośmiu meridianach przebiegających przez głowę;

-masaż małżowiny usznej, który stymuluje wszystkie układy i narządy ciała;

-masaż miorelaksacyjny twarzy i obręczy barkowej, podczas którego następuje rozluźnienie, dotlenienie i odżywienie mięśni, co wpływa pozytywnie na kondycję i wygląd skóry. Masaż znacząco poprawia napięcie dając spektakularny efekt liftingujący.

Dla podtrzymania efektu zabiegu zaleca się stosowanie preparatu Sharley Youth Elixir przez co najmniej cztery tygodnie.

Czas trwania zabiegu 1,5 godziny.

Cena: 250 zł

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.