Nowość od REF – Pasta modelująca/325

0

Molding Paste/ 325 Pasta modelująca.

Lekka pasta, świetnie sprawdza się zarówno w stylizacji jak i przy ponownym układaniu. Nadaje włosom objętość i naturalny połysk. Do stylizacji na mokro lub sucho, dla włosów o każdej długości. Ma cytrusowo owocowy zapach.

 

Odczytaj kod 325

3  średni stopień utrwalenie (na skali 0-5)

2  delikatny połysk (na skali 0-5)

5 maksymalna objętość (na skali 0-5)

 

Molding Paste zawiera Nordic Complex  połączenie wyciągów z borówki brusznicy, maliny moroszki i jeżyny, rosnących w północnej Szwecji. Dzięki surowemu klimatowi i letniemu nasłonecznieniu przez 24 godziny na dobę, są dużo bogatsze w składniki odżywcze niż jagody rosnące gdziekolwiek indziej na świecie. Są naładowane mocą antyoxydantów znacznie bardziej niż przeciętne jagody.

Kolekcja wosków REF daje odżywczy zastrzyk przeciw starzeniu się włosów i skóry głowy.

 

Jeżyna zawiera najwięcej witaminy E ze wszystkich owoców leśnych. Jest bogatym źródłem antyoksydantów, które opóźniają proces starzenia skóry, przyspieszają syntezę kolagenu i wzmacniają kruche naczynka krwionośne.

Borówka brusznica – silnie odżywcza i bogata w antyoksydanty. Wzmacnia włosy od środka chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Malina nordycka – to niezwykle rzadka a jednocześnie jedna z najdroższych roślin na świecie. Owocuje niezwykle krótko. Jest bogatym źródłem antyoksydantów, witaminy C, wapnia i magnezu, wykazuje działanie ochronne, przeciwdziała wolnym rodnikom i wspomaga procesy regeneracyjne komórek.

Molding_Paste_200_LORES

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.