Skin Foundation Stick – ikona wśród podkładów od BOBBI BROWN

0

Skin Foundation Stick to moja tajna broń. Używam go podczas sesji zdjęciowych i pokazów mody. Maluję nim wszystkie kobiety, również siebie- zwłaszcza wtedy, kiedy jestem w drodze. Świetnie dopasowuje się do wszystkich typów i kolorów skóry. Może być nakładany na całą twarz albo punktowo, w miejscach, w których jest taka potrzeba.

 

Formuła zawiera nową wielowarstwową, transparentną bazę, która pozwala na optymalne dopasowanie się do skóry. Nowa, kremowa i lekka tekstura tworzy nieskazitelne krycie, które w efekcie zmniejsza widoczność porów oraz niedoskonałości skóry, zapewniając gładkie i naturalne wykończenie. Skin Foundation Stick w inteligentny sposób dostosowuje się do naszych potrzeb, kontrolując wydzielanie się sebum oraz nawilżając suchą skórę. Jest odporny na wodę, pot oraz wilgoć, utrzymuje się przez cały dzień.
Skin Foundation Stick jest poręczny oraz wszechstronny. Ułatwia utrzymanie świeżej i zdrowej skóry, szczególnie kiedy jesteśmy w ruchu czy podczas podróży. Rezultat: cera wyglądająca jak idealne płótno. Dostępny w czterech nowych odcieniach, w sumie w 24. Dobranie idealnego podkładu nigdy nie było tak proste.

Jak To Działa ?

Nieskazitelne, naturalne krycie

Nowa, innowacyjna, transparentna baza składa się z warstw zawierających cząsteczki naturalnych pudrów mineralnych oraz pigmenty, które przepuszczają światło, tworząc perfekcyjne i naturalne krycie.

Gładkość podczas nakładania:

Idealny stosunek emolientów do pudrów, pozwala formule gładko wniknąć w skórę, nie wysuszając jej oraz nie pozostawiając na jej powierzchni zbędnego sebum.

Olejek Skwalenowy oraz Masło Shea sprawiają, że formuła przenika w głąb skóry, bez trudu wtapiając się w nią, co zapewnia gładki i nieskazitelny wygląd.

Natychmiastowe zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz porów

Specjalny dobór składników, daje skórze naturalne, miękkie wykończenie ? powierzchnia skóry wygląda nieskazitelnie, a widoczność porów oraz linii zmarszczek jest wyraźnie zmniejszona, zapewniając naturalny i zdrowy wygląd.

Silikon w połączeniu z jednymi, z pudrów wchodzących w skład podkładu, rozprasza światło, zmniejszając w ten sposób widoczność niedoskonałości.

Nawilżanie:

Dzięki zachowaniu równowagi pomiędzy pudrami a emolientami, które działają na każdy typ skóry, Skin Foundation Stick nawilża ją oraz kontroluje poziom błyszczenia się jej.

Olejek Skwalenowy pomaga nawilżyć skórę i dostarcza jej nasyconych kwasów tłuszczowych, które występują naturalnie, pozostawiając ją miękką i gładką.

Masło Shea tworzy ochronną barierę, która utrzymuje nawilżenie w skórze.

Długotrwałość, kontrola błyszczenia, odporność na pot i wilgoć

Naturalny puder mineralny sprawia, że formuła jest odporna na pot oraz wilgoć.

Odcień dopasowuje się do koloru skóry i utrzymuje się przez cały dzień.

Silikon- naturalny puder mineralny, który kontroluje przetłuszczanie się skóry i zmniejsza wydzielanie się sebum, nie wysuszając jej.

Jak go używać: Skin Foundation Stick może być aplikowany na całą twarz bądź punktowo, w miejscach gdzie jest taka potrzeba. Najpierw nawilż skórę, następnie lekkim ruchem nałóż go wzdłuż czoła, na policzki, nos oraz podbródek. Wetrzyj w skórę opuszkami palców, gąbką lub Foundation Brush. Dla wszystkich typów skóry, od tłustej do suchej.

Cena: 189zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.