Adriana Lima ponownie Ambasadorką Maybelline New York

0

 

Nowy Jork, czerwiec, 2014 – Maybelline New York ogłasza, że brazylijska supermodelka Adriana Lima rozpoczęła ponownie współpracę z marką. Poprzednio pełniła rolę Ambasadorki w latach 2003-2009. Legenda wybiegów dołączy do grupy takich sław jak Christy Turlington, Emily DiDonato, Jourdan Dunn czy Marloes Horst.
„Jesteśmy zachwyceni, mogąc powitać ponownie Adrianę w wyjątkowym zespole gwiazd Maybelline NY,” oświadczył Jerome Bruhat, Global Brand President. „Na całym świecie, kobiety podziwiają nie tylko niezwykłą urodę Adriany, ale także jej determinację w pomaganiu potrzebującym. Ogromnie się cieszymy, że będziemy ponownie razem pracować. Jej pasja życia i pozytywna energia są niezaprzeczalne. Jest dziewczyną prawdziwie odzwierciedlająca wartości Maybelline.”
Adriana niezwykle aktywnie prowadzi komunikację w mediach digitalowych ze swoimi fanami – w tym obszarze należy do najbardziej aktywnych osób ze świata mody.
Wielokrotnie pojawiała się między innymi na okładkach Vouge’a – edycji włoskiej, tureckiej, hiszpańskiej czy brazylijskiej, na okładkach amerykańskich i hiszpańskich edycji V Magazine i amerykańskich, hiszpańskich i brazylijskich edycjach Harper?s Bazaar oraz amerykańskim Elle. Adriana pracowała z wieloma słynnymi i uznanymi fotografami, jak Steven Meisel, Inez Van Lamsweerde & Vinoodh Matadin, Peter Lindbergh, Mert Alas & Marcus Piggott, oraz Mario Testino.
„To naprawdę wspaniałe być ponownie częścią świata Maybellline NY,” mówi Adriana. „Jestem dumna z bycia dziewczyną Maybelline NY i już nie mogę się doczekać efektów współpracy. Uwielbiam wizerunek Maybelline – pozytywny, nowoczesny i pełen wielkomiejskiego szyku. Bycie jego częścią jest naprawdę niesamowite!”
Mówi biegle po angielsku, francusku, włosku, hiszpańsku, i oczywiście w swoim języku ojczystym – portugalskim. Poróżowała wiele po świecie i ma wielkie poczucie obowiązku, by pomagać innym. Poświęca się pracy charytatywnej w Fundacji Świętego Łukasza dla Haiti, która wspiera ciężarne kobiety w dostępie do opieki medycznej.

Leave A Reply

Your email address will not be published.