Bobbi Brown redaktor naczelną Yahoo Beauty

0

Wierzę, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza. Zawsze powtarzałam, że uroda polega na czymś więcej niż na makijażu. Chodzi o to w jaki sposób dbasz o siebie, co jesz i pijesz oraz jak celebrujesz swoją indywidualność.  Jestem podekscytowana debiutem nowego magazynu online Yahoo Beauty. Mam nadzieję, że stanie się on dla wszystkich inspiracją jak pięknie żyć.

Jest to zupełnie inny niż wszystkie, magazyn poświęcony urodzie. Pierwszą rzeczą jaką zauważysz są zapierające dech w piersiach zdjęcia i video, które pozwolą Ci zobaczyć różne historie, jeszcze zanim o nich przeczytasz. Tutaj znajdziesz codzienną dawkę urodowych informacji, które pomogą Ci poczuć się pewnie podczas ważnych momentów w życiu, zarówno wtedy kiedy poznajesz rodzinę swojego chłopaka czy przygotowujesz się do ślubu córki. Przedstawiamy wiele inspirujących historii ciekawych osób np.  historię palestyńskiej dziennikarki, autorki i prezenterki telewizyjnej, Rula Jebreal, solistki American Ballet Theatre, Misty Copeland oraz Lei Wallace obiecującej biegaczki olimpijskiej.

Ostatni, ale nie mniej ważny punkt to eksperci i uznane postacie na rynku kosmetycznym, włączając Britt Aboutaleb, która jest naszym nowym wydawcą, a także całą gwiazdorską redakcję, która przygotowuje samouczki, które będą odpowiedzią na wasze codzienne pytania związane z urodą.

Tak samo jak makijażem, jestem zafascynowana wellness. To czym karmisz swoje ciało jest tak samo ważne jak to co na nie nakładasz, dlatego też będziemy dzielić się przepisami pochodzącymi z moich ulubionych miejsc, a także codziennymi ćwiczeniami i lekcjami życia od osób, które były dla mnie inspiracją do odnalezienia równowagi.

Yahoo Beauty jest stroną przeznaczoną dla prawdziwych kobiet i mężczyzn (Tak, Wami również się zajmujemy!)  i nie mogę się już doczekać efektów pracy naszego wspaniałego teamu, a także waszych reakcji! Śledźcie nas na @YahooBeauty i dzielcie się z nami pytaniami oraz doświadczeniami związanymi z urodą.

Leave A Reply

Your email address will not be published.