Feel the joy! STENDERS zaprasza do Ogrodu Uczuć

0
STENDERS Złote Tarasy_

W warszawskich Złotych Tarasach rozkwitł pierwszy w Polsce butik STENDERS w nowym koncepcie wizualnym. To wydarzenie otwiera świeży, radosny rozdział w życiu STENDERS – Ogród Uczuć, do którego STENDRS zaprasza wszystkich mieszkańców miasta.

Sklep STENDERS w nowym koncepcie to wizualne odzwierciedlenie nowej komunikacji marki, która z powodzeniem wdrażana jest również w innych krajach. Zmianie uległo dotychczasowe wnętrze butiku, które stało się bardziej pogodne i radosne.

W sklepie pojawiły się nowe kwieciste dekoracje podsufitowe i elementy umeblowania. Zmieniliśmy zarówno kolorystykę ścian, sufitu, jak i podłogę. Dzięki jaśniejszemu oświetleniu, nasz sklep zyskał lżejszy i bardziej nowoczesny charakter. Nad wejściem nasi klienci znajdą również aktualny logotyp.  Nowy koncept zgodny jest z przesłaniem marki – STENDERS Gardener of Feelings – mówi Ewa Wolańska, Country Manager STENDERS Europe Sp. z o.o.

Stopniowej zmianie ulegają nie tylko sklepy STENDERS, ale i opakowania oferowanych produktów, materiały reklamowe i promocyjne. Odświeżona komunikacja znajduje odzwierciedlenie zarówno na poziomie wizualnym, jak i w filozofii marki. Zgodnie z nią, uczucia można wyrażać w różny sposób: tańcząc radośnie na deszczu, aranżując kwieciste patio miejskiej kamienicy, obdarzając uśmiechem sąsiada, twórczo aranżując codzienną przestrzeń biurową, lub w każdy innych sposób, który zainspiruje innych, wywoła dobre samopoczucie w nas i naszym otoczeniu.

– W STENDERS dzielimy się uczuciami i chcemy inspirować innych do wyrażania swojej radości. To właśnie jest Ogród Uczuć, do którego STENDERS zaprasza mieszkańców miast – mówi Joanna Kukla, Marketing & PR Manager STENDERS Europe Sp. z o.o. – Pragniemy, aby wszyscy odwiedzający nasz Ogród Uczuć, na chwilę zatrzymali się, poczuli wyjątkowy charakter sklepu i odkryli w nim pozytywne uczucia uchwycone w naszych produktach zainspirowanych naturą ? dodaje.

Sklepy w nowym koncepcie ruszyły już między innymi w ojczyźnie STENDERS – na Łotwie, a także na Węgrzech, w Rosji i Chinach. Butik STENDRS w Złotych Tarasach jako pierwszy reprezentuje nowe oblicze STENDERS w Polsce. To nie koniec zmian – już  wkrótce nowy koncept zawita również do centrum handlowego Arkadia.

Feel the joy!

STENDERS Złote Tarasy__

Leave A Reply

Your email address will not be published.