Nowa linia SUN od WELLA PROFESSIONALS – by profesjonalnie dbać o włosy latem

0
WELLA – SUN Ekspresowa odżywka

WELLA PROFESSIONALS wprowadziła na rynek linię SUN, której produkty intensywnie nawilżają włosy oraz nadają im wyjątkowy blask, dodatkowo pozostawiając na nich przyjemny letni zapach.

Linia WELLA PROFESSIONALS SUN została stworzona, by kompleksowo dbać o włosy latem. W skład kolekcji wchodzą zarówno produkty, które chronią włosy przed, w trakcie, jak i po ich ekspozycji na słońce. Co więcej, kosmetyki z linii SUN pobudzają zmysły ? dzięki nim włosy stają się przyjemniejsze w dotyku, wyglądają zdrowo i mają piękny zapach.

www.zoomproperty.com

 

Produkty z linii  WELLA PROFESSIONALS SUN:

Pielęgnacja przed lub w trakcie ekspozycji na słońce:

Spray ochronny do włosów normalnych i cienkich WELLA PROFESSIONALS SUN – Zapewnia włosom nawilżenie i ochronę przed działaniem promieni UV. Do stosowania przed lub w trakcie ekspozycji na słońce.

Krem ochronny do włosów grubych WELLA PROFESSIONALS SUNZapewnia włosom nawilżenie i ochronę. Pomaga efektywnie chronić włosy przed działaniem promieni UV. Dzięki bogatemu kompleksowi witamin, krem nawilża i wygładza grube włosy, pozostawiając je miękkie w dotyku oraz nadaje im zdrowy wygląd. Do stosowania przed lub w trakcie ekspozycji na słońce.

Pielęgnacja po ekspozycji na słońce:

Ekspresowa odżywka WELLA PROFESSIONALS SUN – Ekspresowa regeneracja włosów po ekspozycji na słońce. Zapewnia natychmiastowy efekt dogłębnej regeneracji włosów, sprawiając, że stają się one miękkie w dotyku i wyglądają zdrowo. Produkt zawiera witaminę E.

Nawilżający lotion do włosów i ciała WELLA PROFESSIONALS SUN – Dodaje blasku i długotrwale nawilża. Do stosowania po ekspozycji na słońce.

Szampon do włosów i ciała WELLA PROFESSIONALS SUNDelikatnie myje włosy i ciało po ekspozycji na słońce.

Rekomendowane ceny produktów w salonach fryzjerskich:

Spray ochronny do włosów normalnych i cienkich WELLA PROFESSIONALS SUN: 150 ml ? 58 zł

Krem ochronny do włosów grubych WELLA PROFESSIONALS SUN: 150 ml ? 58 zł

Ekspresowa odżywka WELLA PROFESSIONALS SUN: 200 ml ? 68 zł

Nawilżający lotion do włosów i ciała WELLA PROFESSIONALS SUN: 150 ml ? 58 zł

Szampon do włosów i ciała WELLA PROFESSIONALS SUN: 250 ml ? 45 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.